Hrací automat Wonder Woman

Wonder Woman - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Zázračná žena je tu, vyskúšajte horúcu novinku zo sveta automatov. Video automat Wonder Woman je horúcou novinkou roku 2012. Tento zbrusu nový automat zaujme najmä ctiteľov a fanatikov kreslenej postavičky Wonder Woman.

Wonder Woman je jednou z najslávnejších komixových postavičiek, ktorá baví svojich čitateľov už od roku 1941. Wonder Woman je v podstate žena, ktorá má nadprirodzené schopnosti. Je rýchla, neuveriteľne obratná, vytrvalá, trpezlivá a predovšetkým úžasne krásna. Táto nádherná čiernovlasá superhviezda a superhrdinka vás určite nadchne.
Wonder Woman je jedinečný 5-valcový automat, ktorý má celkom päťdesiat výherných radov.
V tejto úžasnej hre vás čaká niekoľko milých prekvapení. Jedným z nich je napríklad päťnásobné pretočenie zadarmo. Táto situácia môže nastať, keď hlavná hrdinka divoko roztočí svoje laso. Pri tomto päťnásobnom pretočení zadarmo môžu byť vaše výhry až zdvojnásobené.
Ďalej vás v tejto úžasnej hre ešte čaká špeciálne bonusové kolo, ktoré je dostupné pri aktivácii bonusovej stávky. Toto štedré bonusové kolo vás navyše zavedie na zaujímavý ostrov plný zombií, kde si Wonder Woman alias princezná Amazoniek musí úplne sama prebojovať cestu za jej úhlavným a ambicióznym nepriateľom, bohom Áresom.
Pozadie automatu Wonder Woman dotvárajú štíhle mrakodrapy a výškové budovy, nad ktorými sa vnášajú biele čajky. Zázračná žena je samozrejme zástupný symbol, ktorý sa objavuje na valcoch 2, 3, 4 a 5. Zástupný symbol nenahrádza iba logá obrázkových symbolov. Ak sa vám podarí, že sa vám na valcoch objavia tri alebo viac symbolov zázračnej ženy, máte osem voľných hier. Pri voľných hrách sa vaše výhry zdvojnásobujú.
Pustite sa do hry Wonder Woman a bojujte spoločne so zázračnou ženou divoký a liaty boj s bohom Áresom. Garantujeme vám, že s touto hrou zažijete naozajstné dobrodružstvo. Wonder Woman je stále populárna, pretože táto Zázračná žena sa vždy a všade presadí.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Svetovo obľúbená komiksová postavička Wonder Woman je hlavným motívom a pútačom rovnakomenného hracieho automatu. Ide síce o novinku medzi automatmi, ale aj tak už som s Wonder Woman zažil nejaký ten adrenalín.

↑ na začiatok