Hrací automat Tomb Raider

Tomb Raider - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Automat Tomb Raider je veľmi populárny takmer všade na svete. Jedná sa o 5-valcový online automat, ktorý má celkom pätnásť výplatných radov. Túto atraktívnu hru môžete hrať až 75 mincami.

Tomb Raider je bonusový automat, ktorý má skvelé a úžasné špeciálne efekty. Ozvučenie je taktiež jedinečné a vynikajúce. Keďže hra má viac výplatných radov, máte samozrejme ďaleko väčšiu šancu na tučnú výhru.
Čo všetko automat Tomb Raider ponúka? Je to zástupný symbol, ktorý je symbol Tomb Raider, teda peknú a neohrozenú archeologičku Laru Croft. Ďalej je k dispozícii symbol scatter, bonusové bezplatné zatočenie a bonusová hra Tomb. Ako už bolo povedané, symbol Tomb Raider je zástupný, takže môže pokojne zastúpiť ostatné symboly a vhodne doplniť výhernú kombináciu. Symbol Tomb Raider však nezastupuje symbol Lary pre výherné kombinácie so symbolom scatter. Symbol Tomb Raider nezastupuje symbol sošky, ktorý spúšťa bonusovú hru Tomb. Peknú a zvodnú Laru stelesňuje symbol scatter. Tento symbol sa nemusí nachádzať v aktívnej výplatnej rade, aby priniesol výhru. Môže byť pokojne kdekoľvek na piatich valcoch. Bude stačiť, keď sa objavia minimálne dva symboly Lary, ale môže ich byť viac.
Automat Tomb Raider má vo svojom repertoári dohromady dve bonusové hry. Jedná sa o bonusové bezplatné zatočenie a bonusovú hru Tomb. Tri alebo viac symbolov krásnej Lary kdekoľvek na piatich valcoch spúšťa bonusové bezplatné zatočenie. Naopak tri alebo viac symbolov sošky v aktívnej výplatnej rade aktivujú bonusovú hru Tomb. Minimálna stávka je 3,75 eur, maximálna je 37,50 eur. Maximálny možný jackpot je 7500 mincí.
Celú akčnú hru si môžete samozrejme zahrať len pre potešenie a zábavu, ale ak chcete dostať zaujímavý jackpot, musíte hrať s reálnymi a skutočnými peniazmi. Tomb Raider vám prinesie veľa napätia a zábavy.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Pre zabavenie je výherný automat Tomb Raider vhodný kandidát. Keď ma prestalo baviť hrát typické automaty, zvolil som krásnú Laru Croft, ktorá mi ukáže v tomto automate i pár bonusových kôl.

↑ na začiatok