Hrací automat Tomb Raider II.

Tomb Raider II. - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Je tu pokračovanie slávnej hry Tomb Raider. Automat Tomb Raider II. má vo svojom podnadpise navyše názov Secret of the sword, čo v slovenskom jazyku znamená Tajomstvo meča.

Na tomto vzrušujúcom a skvelom automate s piatimi valcami a tridsiatimi výhernými riadkami sa môžete opäť stretnúť s krásnou a atraktívnou archeologičkou Larou Croft. Veľké a napínavé dobrodružstvo s Larou Croft opäť začína.
Lara Croft je vždy plná energie a temperamentu, takže je neustále v rýchlom pohybe a na tomto skvelom a unikátnom video automatu sa nezastaví ani na sekundu. V tomto zmysle sa jedná o naozaj akčný automat, ktorý je stále plný napätia a vzrušenia. S týmto automatom musíte byť stále pripravený, lebo kto je v strehu, ten vyhráva. Päť Voľných hier (Free spins) totiž môžete získať kedykoľvek počas hry. Voľné hry sa totiž udeľujú úplne náhodne kedykoľvek v priebehu tejto pútavej hry.
Lara Croft má v celej hre samozrejme veľmi dôležitú a významnú úlohu. Lara Croft je totiž Žolík (Wild), ktorý zastupuje ostatné symboly na rýchlo sa točiacich valcoch. Lara Croft je však nielen Žolík, ale ukazuje tiež cestu k skrytému veľkému bohatstvu. A ktorý náruživý hráč by veľké bohatstvo nechcel získať? Veď honba za rozprávkovým bohatstvom je snom každého hráča.
Najzaujímavejším prvkom celej tejto akčnej hry je bezpochyby Bonusové Globálne Dobrodružstvo, v ktorom skúsenej Lare Croft pomáhate pri jej veľkom hľadaní po stratenom veľkom meči. A atraktívna archeologička od vás bude očakávať veľmi aktívnu interakciu s bonusovou hrou. Za dobrú spoluprácu vás môžu čakať pekné a tučné výhry. Svoje výhry totiž pritom môžete navýšiť v bonusovej prestrelke presným zásahom tých správnych diskov.
S hrou Tomb Raider II. vás čaká poriadna porcia napätia a naozajstného vzrušenia. Tak neváhajte a pustite sa ho hry. Atraktívna hra Tomb Raider II. je tu pre vás.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Rovnako ako v hernom svete, dočkal sa i automat Tomb Raider nového pokračovania. Vo všetkých smeroch je nová Lara pútavým a akčným hracím automatom, ku ktorému sa rád vraciam.

↑ na začiatok