Hrací automat Thunderstruck 2

Thunderstruck 2 - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Thunderstruck 2 je hra, ktorá zaujme najmä všetkých milovníkov mytologických postavičiek a výjavov. Zodpovedá tomu aj plnofarebná grafika a hudba celej hry, ktorá je vystrihnutá ako z nejakého amerického hollywoodskeho filmu.

Video automat Thunderstruck 2 je 5-valcový automat, ktorý má celkom úctyhodných 243 možností, ako vyhrať.
Thunderstruck 2 nadväzuje na predošlú hru Thunderstruck, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 2003. Už vtedy zožala hra veľký úspech a bola považovaná za jednu z najvydarenejších video automatov. Teraz je k dispozícií Thunderstruck 2, ktorý chce prvý diel ešte prekonať. S hrou Thunderstruck 2 totiž môžete vyhrať závratných 121 500 eur. Čo vás v tejto napínavej mytologické hre všetko čaká?
V širokej a pestrej ponuke sú samozrejme Žolík, štyri odlišné bonusy, akcie Scatter, štyri rozdielne odmeny voľné otočenia a tiež populárne násobiče, ktoré násobia výhry 2 až 6 krát.
Hlavnými hrdinami celej hry sú bohovia a králi severu. Na valcoch sa tak stretnete s Thorom, Lokim a Odinom. Vedľa postáv tu sú ešte symboly kladív alebo dlhých lodí, ktoré vám môžu pripomínať krásne vikingskej lode. Z množstva bonusov, ktoré hra ponúka, spomeňme napríklad vstup do Great Hall of Spins, čo by sa dalo po slovensky preložiť Veľká Sieň spinov. Do tejto bonusovej hry sa dostanete, keď na valcoch vytočíte tri alebo viac Thorových mohutných kladív. Každý ďalší vstup do bonusovej hry vás pomaly ale isto približuje k odomknutiu krásnej komnaty ďalšieho nordického boha, ktorý poskytuje výrazne lepšie funkcie a predovšetkým rozprávkové odmeny.
Automat tiež obsahuje tlačidlá AutoPlay a Bet Max, ktoré nájdete na automate v jeho dolnej časti. Funkcia AutoPlay umožňuje päť alebo desať otočení po sebe. Túto funkciu nastavíte len vtedy, ak ste predtým využili mód Expert. Tlačidlo Bet Max znamená najvyšší možný vklad na jeden riadok.
Táto napínavá severská sága vás určite pohltí, takže hru Thunderstruck 2 budete chcieť hrať znova a znova.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Následovník automatu Thunderstruck ma vôbec nenechal chladným a vrhol som sa do hraní okamžite potom, čo som zistil, že sa objavil medzi novinkami. Od tejto chvíle patrí jednoznačne medzi ty automaty, ktoré hrajem kedykoľvek sa chcem poriadne vybúriť.

↑ na začiatok