Hrací automat Scrooge

Scrooge - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Automat Scrooge je pomenovaný podľa jednej mrzutej a nesympatickej postavičky z románu "Vianočná koleda" od slávneho anglického románopisca Charlesa Dickensa.

Pán Ebenezer Scrooge je v románe, ktorý bol tiež sfilmovaný, opísaný ako mrzutý a lakomý starý pán. Nebojte sa však, v hre Scrooge žiadne prvky mrzutosti a lakomstva nenájdete. Hra Scrooge je naopak veľmi štedrá a veľkorysá.
Hra Scrooge vás určite vtiahne do sveta pekných animovaných postáv a postavičiek starého Londýna. Jedná sa o 5-valcový automat, ktorý má celkom 50 výherných riadkov. Grafika hry je na veľmi vysokej úrovni, takže vedľa lakomého Scroogeho sa v nádhernej hre stretnete ešte s Malým Timom alebo Jacobom Marleyom. Na valcoch automatu však nebudú chýbať ani symboly kľúčov alebo plného vaku dolárových mincí.
Hra Scrooge je taktiež patrične štedrá, pretože vianočné sviatky sú predovšetkým o štedrosti a rozdávaní darčekov. V základnej hre sa totiž vypláca 50 000 eur, vo voľných hrách dokonca 100 000 eur. A to ešte nie je všetko, v bonuse Christmas Dinner – čo je po slovensky povedané Štedrovečerná večera – si môžete prísť na 5 000 eur. Hra Scrooge však môže byť ešte viac štedrá. A to v momente, keď sa na valcoch zobrazia tri, štyri či päť symbolov mosadzných gulí na vstupných dverách, ktoré otvárajú extra bonus Christmas Dinner a Festive Feast. V tejto hre máte za povinnosť rozniesť päť chutných večerí všetkým hosťom a správna voľba vám vašu výhru môže znásobiť 6 alebo 20x.
Pri otvorení hry Scrooge na vás dýchne atmosféra adventného Londýna. V pozadí hry je silueta večerného Londýna, ktoré je osvetlený pouličnými lampami, ktoré sú ozdobené vianočnými ozdobami. Hudba, ktorá sprevádza celú hru, však nie je nijako vianočne gýčovitá, ale vcelku sa hodí k atmosfére celého príbehu, ktorý je mierne napínavý.

 
 

 
 

Komentář (1):
Avatar

V pochmurnej Vianočnej nálade som narazil na automat Scrooge a musím povedať, že čas strávený s týmto automatom nebola chyba. Hracím automatom ma sprevádza pán Ebenezer Scrooge, ktorého som minulý rok objavil v románe, ktorý som čítal.

↑ na začiatok