Hrací automat Santa’s Wild Ride

Santa’s Wild Ride - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Hra Santa 's Wild Ride by sa dala z angličtiny voľne preložiť ako Santova divoká jazda. Klasický Santa Claus jazdí na saniach so sobím záprahom, ale Santa v tejto hre vystriedal sobie záprahy za rýchlu motorku.

Nie je to však hocijaká motorka, ale slávny Harley Davidson.
Hra má celkom tri druhy žolíkov, päť valcov a neuveriteľných 243 možností ako vyhrať. Motorka, ktorú Santa používa je však novinka, pretože v predchádzajúcich hrách jazdil Santa samozrejme na klasických saniach. Nová verzia hry má však už motorku, ktorá vozí darčeky podstatne rýchlejšie ako sobí záprah.
O krásne nablýskanú motorku sa samozrejme Santa nestará sám, ale je v perfektnej starostlivosti Santových pomocných škriatkov. Traja praktickí škriatkovia predstavujú rozdielne žolíky, ktoré poskytujú hráčom možnosť voľby, či si zvolia skladané žolíky, rozširujúce žolíky alebo koncové žolíky. Tento výber žolíkov ľahko umožňuje hráčom vytvoriť výherné kombinácie.
Hra Santa ‚s Wild Ride taktiež obsahuje takzvané náhodné násobiče, ktoré umožňujú výhry na automate násobiť 2 až 4x .
Grafické spracovanie hry je krásne farebné, takže všetko vyzerá akoby ste sa pozerali na rozprávku z produkcie Walta Disneyho. Kto má rád rýdzo americké vianočné motívy, hru si veľmi rýchlo obľúbi. Medzi symbolmi na valcoch totiž nebude chýbať Santova červená poštová priehradka na Severnom Póle alebo tlstý vianočné sendvič. Hudba nie je paradoxne vianočná, ale rýdzo posluchová, takže sa príjemne počúva.
Maximálna stávka je 7,50 eur, stávkové rozmedzie sa teda pohybuje medzi 0,01 euro až 0,05 eur. Automat s typicky vianočnou hrou vám iste prinesie skvelú a úžasnú zábavu, pri ktorej sa rozhodne nebudete nudiť. Pri tejto zábave máte dokonca veľkú šancu a nádej vyhrať. Skúste si Santovu divokú jazdu a možno dostanete od Santy vianočný darček v podobe tučné výhry.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Tento automat si myslím nájde svoje uplatnenie hlavne počas vianočného obdobia. Vzhľadom k tomu, že symboly na valcoch sú spojené výlučne s Vianocami, je o jeho určenie rozhodnuté. Santa Clause na Harley Davidsonu proste musí každý zažiť.

↑ na začiatok