Hrací automat Retro Reels

Retro Reels - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Retro veci sú stále populárne a v kurze. Veľa starých hier sa oprašuje a vracia na svetlo sveta. Automat Retro Reels je toho názorným príkladom, lebo je to stará dobrá klasika v novom šate.

S touto hrou sa vrátite späť do starých dobrých čias, avšak s modernými prvkami a vymoženosťami. Áno, ide o kombináciu moderných prvkov s jednoduchosťou a ľahkou hrateľnosťou starého automatu.
Automat Retro Reels je 5-valcový on-line výherný automat, ktorý má celkom dvadsať výherných radov.
Klasické symboly zostali. 7’s, bars, označenie dolára a symboly ovocia pripomenú najmä všetkým starším hráčom nostalgicky staré, dobré časy. To, čo je nové, je zámená funkcie RESPIN, ktorá dodáva hre Retro Reels na zábavnosti a zároveň vnáša do hry nový rozmer. Nová funkcia RESPIN vám umožní opätovne otočiť niektoré valce podľa svojej vlastnej voľby pri doplnkovej stávke. všetky najnutnejšie informácie o stávkach sú zrozumiteľne zobrazené.
Aké sú výhry? Výhry sú naozaj vysoké a príťažlivé. Ak napríklad nájdete logo Free Spins Bonus na valcoch, potom dostanete hru zadarmo. Ďalej dva symboly prinášajú dokonca desať hier zdarma, tri symboly pätnásť hier zdarma, štyri symboly dvadsať hier zadarmo a päť symbolov dvadsať päť hier zdarma, všetky výhry sa násobia dvakrát, takže môžete vyhrať až neuveriteľných 100 000 euro. Funkciu RESPIN však nie je možné využívať počas hier grátis, ale hry zadarmo môžu byť znovu a znovu získané.
Stávkové rozpätie sa pohybuje od 0,01 eura do 0,25 eur na jednej výherný riadok. Pri maximálnej stávke 100 euro je možné vyhrať až 50 000 euro v základnej hre. Táto suma sa však môže pokojne zdvojnásobiť počas hier zadarmo.
Stará hra Retro Reels môže opäť bodovať a byť veľmi populárna, takže skúste roztočiť valce a uvidíte, že citróny, čerešne a slivky si opäť obľúbite.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Hľadal som starý dobrý hrací automat a povedlo sa mi ho nájsť. Tento krásny päťvalcový automat obsahuje prvky z modernejšie doby, pretože inak by musel byť trojvalcový. Nadchne každého milovníka starších automatov, ktorí majú radi typické symboly na valcoch.

↑ na začiatok