Hrací automat King Kong

King Kong - 5-valcový automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Kto by nepoznal známu hollywoodsku postavičku, ktorá nesie názov King Kong. King Kong je obrovská gorila z exotického ostrova lebiek, ktorý bol mnohokrát sfilmovaný.

Svetlo sveta uzrel King Kong už v roku 1933 a od tej doby je vďačným hrdinom mnohých amerických filmov. Z filmového plátna prešiel aj do sveta knižiek a komiksov. Ale slávny King Kong putoval ďalej, takže nikoho neprekvapí, že kolosálny obor z ostrova lebiek tiež zabrúsil do sveta výherných automatov, aby mohol zvádzať liate boje s hráčmi a hračkami.
King Kong je tiež názov 5-valcového výherného video automatu, ktorý má dohromady dvadsaťpäť výherných riadkov.
Automat má úplne excelentnú grafiku a tiež zvukové efekty, ktoré sú kryštalicky čisté, takže nemajú takmer žiadnu chybu. Hre taktiež nechýba vzrušenie a napätie. Na piatich valcoch objavíte symboly filmovej kamery, lebky, kraba, námornej lode, lietadla alebo policajných pút. Rovnako tiež pozadie hry dáva celému príbehu náležite vyniknúť, ide totiž o nočný New York, ktorý je povestný svojimi vysokými mrakodrapmi.
King Kong ponúka symboly Scatter, Wild a Expanding Wild. Z ponúkaných bonusov pripomeňme King Kong Smash Bonus Feature a King Kong Games Feature. Najdôležitejším symbolom je samozrejme King Kong, ktorý nahrádza všetky symboly okrem loga Scattered. Funkcia King Kong Smash je udelená len, keď sa objavia tri alebo viac log Scattered. Video automat King Kong sa tiež môže pochváliť veľkým množstvom Voľných hier. Je ich dokopy 150.
Minimálnu sumu, ktorú môžete staviť je 0,10 eur, maximálna stávka je 40 eur na jedno otočenie. Maximálna výhra je 7,500 mincí na jeden riadok.
Teraz poznáte základné informácie, takže v pokoji môžete vstúpiť do slávneho hollywoodskeho príbehu a odniesť si poriadny balík peňazí. Video automat King Kong je vám plne k dispozícii.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

King Kong je vo filmovom svete veľký pojem, keď som tento názov videl prvýkrat i vo výhernom automate, musel som si túto hru vyskúšať. Neľutujem to a vidieť samotného King Konga, ako rozbíja sklo automatu a prináší mi jackpot je viac než uspokojivé.

↑ na začiatok