Hrací automat Joker 8000

Joker 8000 - 3-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Aj keď tento automat vyzerá veľmi jednoducho a prosto, má svoje osobité a svojské čaro. Áno, reč je o automate, ktorý má anglický názov Joker 8000.

Tento 3-valcový automat má síce iba päť výherných riadkov, ale pri maximálnej možnej stávke 100 euro môžete pokojne vyhrať aj sumu 80.000 eur, taký je totiž najvyšší možný jackpot.
Pozadie hry Joker 8000 je kamenná herňa, ktorá je síce rozmazaná, ale každý hneď spozná, že sa jedná o veľké čierne a vysoké výherné automaty. Na troch valcoch automatov sú klasické symboly citrónov, melónov, barov a žolíkov. Žolík je samozrejme veľmi ceneným a dôležitým symbolom, lebo v trojitej kombinácii prináša najlepšie výhry.
Ako sme už písali vyššie, na automate Joker 8000 môžete spustiť až päť aktívnych výherných riadkov. Ak sa objavia tri rovnaké symboly na ktoromkoľvek z aktívnych výherných riadkov, máte šťastie a vyhrávate. Internetový automat Joker 8000 na rozdiel od tradičných a osvedčených krčmových automatov nemá funkciu postrčenie a zadržanie valca.
Dôležitým zdrojom vzrušenia je takzvaná superhra (anglicky Supergame), kde môže každý vášnivý hráč priebežne pozorovať svoje šťastie v hre na ukazovateli supermetra. Hráč má v superhre tiež šancu voľby a kontroly nad piatimi rozdielnymi stávkovými úrovňami, ktoré je možné zmeniť vďaka kontrolnému tlačidlu.
Ďalšou extra funkciou je Dvojnásobok s čiernou a červenou kartou, v ktorej má hráč jedinečnú možnosť svoju výhru zvýšiť, teda konkrétne zdvojnásobiť alebo len nechať prvotnú hodnotu.
Hra Joker 8000 je farebne ilustrovaná, s prehľadnými ovládacími prvkami, ktoré zaručujú dobrú orientáciu v hre. Hra je určite zárukou dobrej a dlhotrvajúci zábavy, pretože šance na tučný zisk je tu hmatateľná. Pre herný zážitok vyskúšajte Automat Joker 8000 a sami sa presvedčíte, že táto hra rozhodne nepatrí do starého železa.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Ako začátočnický hráč automatov som sa dostal k tejto hre Joker 8000 a úplne mi vyhovuje. Nieje treba sa s ním dlho seznamovať, bez dlhodobejšieho skúmanie som na všetko prišiel a užil som si veľa legrace.

↑ na začiatok