Hrací automat Iron Man

Iron Man - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Muž so železnou maskou, ktorý sa volá Tony Stark, je iste idolom mnohých chlapcov. Kto by nepoznal slávneho Iron Mana?

Iron Man je úspešná a slávna komiksová postava, ktorá sa tiež už objavila na filmovom plátne. Film z hollywoodskej produkcie uzrel svetlo sveta v roku 2008 a bol určite vydareným pokusom, aby komiksová postava so železnou maskou ďalej dobývala svet.
A to sa aj podarilo, Iron Man dobýva svet aj na poli hracích video automatov. Iron Man je totiž výherný video automat, ktorý má 5 valcov a 25 výherných radov a bol daný do prevádzky v roku 2010.
Video automat Iron Man je s funkciou bonusovej hry. Taktiež tu nájdete symboly Scatter a Wild. Automat má ďalej dva progresívne jackpoty, čo v praxi znamená, že čím viac stavíte, tým viac peňazí môžete vyhrať.
Poďme si teraz v krátkosti prestaviť najrôznejšie symboly, ktoré sa vám budú na piatich valcoch rýchlo zobrazovať. Hlavným symbolom je samozrejme hlavný hrdina Iron Man, ktorého určite veľmi rýchlo a ľahko spoznáte podľa jeho typickej červenej kombinézy a železnej masky. Superhrdina Iron Man je žolíkom celej hry a nahrádza všetky ostatné symboly na valcoch. Symbol Scatter má pre zmenu tvar žlto-červeného loga s názvom Iron Man. Tento symbol je tiež dôležitý, pretože aktivuje bonusovú hru Iron Man Bonus feature. Keď sa vám toto žlto-červené logo objaví na piatich valcoch trikrát, spustí sa vám bonusová hra. Ďalej na valcoch uvidíte písmená, čísla, raketu alebo bielu aktovku.
Minimálna stávka na jeden riadok je 0,02 eur, maximálna 10 eur. Keďže má automat dvadsať päť radov, maximálne teda môžete do celej hry nasádzať 250 eur.
Video automat Iron Man vás určite zaujme, lebo má skvelú hudbu aj grafiku. Vstúpte do vzrušujúceho sveta komiksového superhrdinu Iron Mana a určite nebudete sklamaný. Hra Iron Man je plná intenzívnych zážitkov

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Iron Man bojuje vo filmovom svete ale zároveň som mal možnosť bojovať proti Iron Manovi vo rovnakomennom výhernom automate. Akcia, rýchlosť, napätie, bonusy, jackpoty - to všetko tu stretávam na každom kroku.

↑ na začiatok