Hrací automat Hitman

Hitman - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Hrací 5-valcový automat Hitman má hrozivú a veľmi pochmúrnu atmosféru, ktorá môže svedčiť iba skúseným a otrlým hráčom.

Temné čierne pozadie automatu je ako vystrihnuté z hollywoodskeho thrilleru, ktorý je napínavý až do poslednej sekundy. Atmosféra hry je naozaj hustá. Už samotný názov hry je svojím spôsobom desivý a pochmúrny. Hitman totiž v slovenčine znamená nájomný vrah alebo zabijak.
Názvu hry tiež zodpovedá hudba a celá grafika. Hudba teda rozhodne nie je veselá, ale má nádych tajomna a hrôzy. Symboly na valcoch nie sú tiež žiadne pekné veci, ale veci, ktoré patria do sveta zločineckých gangov a podsvetia. Na valcoch tak postupne môžete vidieť pušky, zabijácke nože, odtrhnuté dolárovky a smrtiace drogy. Hitman je určite hra pre drsných hráčov. Kto má však dosť guráže a odvahy, môže vstúpiť do tajomného a vysoko nebezpečného obchodu so smrťou.
Čo všetko hra Hitman ponúka? Hrací automat Hitman má celkom 15 výherných riadkov, ktoré sú doslova nabité ostrými hernými projektilmi a nábojmi. Ak chcete túto hru hrať, musíte sa pekelne sústrediť, aby ste dokonale obstáli v skutočnej a reálnej prestrelke bonusov, násobičov a zaujímavých výhier.
O čo všetko sa hrá? Stávky začínajú na jednom cente a môžu sa postupne zvyšovať až do výšky 75 eur. V základnej hre môžu ostrieľaní a skúsení hráči získať až 20,000 eur. Vo voľných hrách je to čiastka až 40,000 eur. Čiastky si samozrejme môžete prilepšiť bonusovými možnosťami, ktoré vám môžu priniesť ďalších 1,500 eur. Ak však budete mať šťastie a dostanete nejaké dodatočné bonusy, môžete to dotiahnúť až na výhru 67,500 eur. Tento balík peňazí je pripravený pre všetkých, vyhrať ho však môžu len tí najlepší. Ak si trúfate na túto hru, dajte sa do toho, prežiť však môže iba ten najlepší a najsilnejší.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Som prípad, ktorý má rád akčnejšie verzie automatov, preto som hledal, až som sa dopátral k Hitmanovi. Než som začal hrať automaty, vyžíval som sa v drsnejších akčných hrách, a keď som tu zbadal Hitmana, hned som si ho musel zahrať.

↑ na začiatok