Hrací automat Deck the Halls

Deck the Halls - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Deck the halls je klasický vianočný automat. Všetko je totižto ladené do sviatočnej vianočnej atmosféry. A keďže je tento automat vianočný, čakajú na vás iba štedré výhry a bonusy. Jedná sa o 5-valcový automat, ktorý má tridsať výherných riadkov.

Čo všetko automat Deck the halls obsahuje? Sú to napríklad žolíky a skladané žolíky. Skladané žolíky sa však objavujú iba vo voľných hrách. Ďalej sú to bonusy (Scatter), voľné hry (Free spins), násobiče (Multiplier) a nakoniec Hry zadarmo (Free games).
Grafika celej hry je tematicky zameraná na Vianoce, takže vianočné symboly budú dominovať. Popri krásnych vianočných gulí a ozdôb môžete na piatich valcoch ešte objaviť symboly zabalených darčekov alebo červenú ponožku pri krbe. Vianoce sa však neodrážajú len v symboloch na valcoch, ale aj v melódiu. Je nutné podotknúť, že sú to však vianočné symboly amerického pôvodu, takže hlavnú rolu bude hrať zdatný Santa Claus. Mimochodom na Santu Clausa je potrebné si v tejto hre dať dobrý pozor, respektíve na jeho brečtanovú vetvičku. Tá je totiž symbolom hojnosti, ktorá Vás privíta pri bohatom štedrovečernom stole výherných možností a príležitostí.
Žolíkom celej hry je logo Deck the Halls, ktoré je veľmi dôležité, pretože môže nahradiť skoro všetky symboly pri zostavovaní výherných kombinácií.
Aké stávky máte v celej hre k dispozícii? Vsádzať môžete v rozmedzí od skromného a malého jedného centu až po maximálnu stávku, ktorá činí 15 eur. Aké vianočné výhry na vás čakajú? V základnej hre môžete získať sladkú odmenu v podobe 15,000 eur. Rovnako je možné vytiahnuť z vane hrubého a veľkého vianočného kapra v hodnote 120,000 eur vo voľných hrách. To všetko sú veľmi zaujímavé odmeny, ktoré obzvlášť potešia v predvianočnom zhone.
Hra Deck the Halls má svoje nesporné čaro, ktorému môžete pokojne podľahnúť aj mimo vianočné sviatky.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Ak si chce niekto počas vianočného období odpočinúť od všetkých starostí, doporučujem usednúť k automatu Deck the Halls a zabudnúť na všetko, čo musí riešiť. Všetko na čo v tomto automate natrafíte bude pripomínať vianočnú atmosféru.

↑ na začiatok