Hrací automat Chuzzle

Chuzzle - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Chuzzle alebo tiež krásne, chlpaté a farebné guličky sú tu. Video automat Chuzzle je 5-valcový automat, ktorý má celkom dvadsať výherných riadkov.

Automat Chuzzle je predovšetkým veľmi hravý, veselý a zábavný automat, ktorý nájde svojich hráčov predovšetkým medzi mladou generáciou. Všetci, ktorí majú v obľube zábavné a zároveň veľmi nezvyčajné príšerky, budú touto hrou veľmi nadšení. Celá hra nie je ozvučená nejakou príjemnou pesničkou, ale ide skôr o jednoduché elektronické zvuky, ktoré majú v obľube predovšetkým deti.
Automat samozrejme ponúka celú škálu klasických vecí, ktoré ku každému výhernému video automatu patria. Sú to symboly Scatter, Wilds (žolíky), voľné otočenie a bonusové hry. Z bonusových hier spomeňme Pick a Bottle Bonus Feature a the Chuzzle Reaction Bonus Feature.
Maximálna výhra v tejto hre je 10 000 mincí. Chytľavú hru môžete určite hrať zadarmo, ale ak do tejto hry vložíte svoje peniaze, máte reálnu možnosť získať nejaké zaujímavé výhry. Hlavnou postavičkou celej hry je roztomilý, plyšový a guľatý tvor, ktorý na vás bude bláznivo pozerať, vykukovať oči a divoko žmurkať. Guľaté potvorky sú v rôznych farbách, postupne sa stretnete s červeným chlpáčom, neskôr aj modrým alebo žltým. Na valcoch sú ešte okrem okrúhlych a roztomilých chlpáčov k videniu veľké farebné čísla a písmená. Ale to ešte zďaleka nie je všetko. Zaujímavý je tiež symbol modrej fľaše, ktorý vám tiež môže zabezpečiť nejakú tú výhru. Žolík celej hry má pre zmenu podobu chlpatej guľôčky, ktorá má červenú, žltú a modrú farbu. Hra je navyše veľmi výbušná a akčná. Nudiť sa rozhodne nebudete. Kto má rád podivuhodný svet príšeriek a prazvláštnych tvorov, ten bude hrou doslova očarený. Rýchle a náhle výbuchy môžu do vašej prázdnej peňaženky nasypať slušné peniažky. Objavte automat Chuzzle a dajte sa do bláznivej hry.

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Náhodou som narazil na tento hrací automat a musím povedať, že stráveného času nemusím ľutovať. Krásné chlpaté guličky, alebo príšerky ma sprevádzali celou hrou a skutočne ma zabavili.

↑ na začiatok