Hrací automat Casper´s mystery mirror

Casper´s mystery mirror - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Anglický názov Casper's mystery mirror by sa dal do slovenčiny voľne preložiť ako Kasperovo tajomné zrkadlo. Ten, kto má v obľube nevinné detské duchy, môže smelo tento video automat hrať. Duchovia z tohto automatu sú sympatickí a príjemní.

Tento úplne nový 5-valcový video automat má celkom desať výherných radov. Tento sympatický video automat predstavuje milého a priateľského ducha Caspera, ktorý sa všetkým vášnivým hráčom spoločne s mierne strašidelným soundtrackom postará o dokonalú a pravú zábavu.
Tento jedinečný a veľmi dobre prepracovaný automat obsahuje všetky klasické a obvyklé funkcie, ktoré sú štandardné pre všetky ostatné automaty. Napriek tomu všetkému, je tu niekoľko zaujímavých vecí navyše.
Jedná sa predovšetkým o bonusové pretočenia zadarmo, ktoré prinášajú Tajomné zrkadlá. Tajomné zrkadlá sú teda v tejto hre veľmi žiadané. Ak sa tajomné zrkadlá objavia na piatich valcoch, tak vedzte, že v sebe ukrývajú jeden z herných symbolov, ktorý môže zvýšiť Vašu výhru. Bonusové pretočenia zdarma sa volajú Free Spin Bonus Round.
Z ďalších symbolov, ktoré na valcoch objavíte, stojí za zmienku predovšetkým trojramenný svietnik alebo nástenný obraz s podobizňou bieleho ducha. Popri týchto obrázkových symboloch však samozrejme uvidíte klasické symboly veľkých číslic a písmen. Pozadím celej hry je nočná scenéria dediny, ktorá iba umocňuje mierne strašidelné zafarbenie celého automatu. Staviť si na jeden rad môžete minimálne 0,01 euro, maximálne 10 eur.
Casper’s mystery mirror Vám ponúkne úplne unikátny automatový zážitok, ktorý si určite nenechajte ujsť. Duch Kasper vás určite poteší, stačí si hru niekoľkokrát pretočiť a určite sa vám malí duchovia z tohto automatu budú páčiť. Nahliadnite do Kasperovho tajomného zrkadla, možno budete mať veľké šťastie a vyhráte.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Dnes sa syn pozeral na rozprávku o Casperovi, tak som si povedal že ako milovník automatov by som si mohol zahrať výherný automat s touto tématikou. Narazil som tu a objavil som Casper´s mystery mirror, ktorý mi poodhalil i príbeh.

↑ na začiatok