Hrací automat Cashapillar

Cashapillar - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Automat Cashapillar je bezpochyby zaujímavý masívny 5-valcový automat, ktorý má celkom 100 výherných riadkov, takže všetci nadšenci do automatov môžu byť poriadne nažhavení.

Čo všetko na vás v tejto hre čaká? Sto výherných riadkov na každú nohu stonožky. Okrem toho si samozrejme dosýta užijete bonusy, žolíky, voľné točenia, násobiče a stávkové príležitosti. To všetko je zakomponované do sveta slimákov, stonožiek a ďalších chrobákov. Pozadie tejto hry je tiež zelená lúka, ktorá je domovom týchto malých obyvateľov.
Táto hra určite nájde svojich oddaných hráčov a hráčky, pretože Cashapillar prináša do sveta automatov jednu zaujímavú novotu. Touto novotou je koncept „skladaných žolíkov“ na všetkých piatich valcoch. V praxi to znamená, že počas hry môžete z piatich „Cashapillar“ žolíkov dať dohromady krásny výherný stĺpec a otvoriť tak zlatú baňu. A to nie je všetko, každá extra výherná série, na ktorej má podiel žolík, bude mať dvojnásobnú hodnotu, čo je samozrejme veľmi sympatické a milé.
Hlavným centrom celej hry je však narodeninová oslava chrobákov. A ku každým narodeninám neodmysliteľne patrí veľká a sladká torta. Narodeninové torty sú taktiež symboly. Ak sa teda na valcoch objavia 3,4 alebo 5 týchto sladkých tôrt, máte k dispozícii celkom 15 voľných hier s dvojnásobnými výhrami. A to nie je ešte všetko, ak sa tam náhodou objaví symbol Cashapillar, dostanete narodeninový darček v podobe šesťnásobnej výhry.
Táto zaujímavá nová hra ponúka tiež zaujímavé a interesantné výhry. Stačí len povedať, že na každom riadku môžete vyhrať až 2000 mincí v základnej hre a 6000 mincí vo voľných hrách. Kto vie dobre počítať, tak dôjde k číslu 2 miliónov mincí, čo je zároveň maximálna výhra na všetkých riadkoch v základnej hre. Na voľných hrách je maximálna výhra neuveriteľných 6 miliónov mincí. Ak neveríte, stačí, aby ste sa sami presvedčili. Automat Cashapillar je vám plne k dispozícii.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Svet chrobákov, stonožiek, slimákov a dalších roztomilých zvieratok, to všetko som mal možnosť poznať v automatu Cashapillar. Veľmi príjemné prostredie tohto automatu mňa určite pobavilo.

↑ na začiatok