Hrací automat Break Da Bank Again

Break Da Bank Again - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Hra Break Da Bank Again je tu opäť v novom prevedení. Nová podoba tejto hry bola totiž špeciálne upravená pre hráčov, ktorí sú už zvyknutí na 3D prostredie. To však nie je úplne všetko, hra má tiež viac neštandardných výherných možností, takže šancu na výhru má úplne každý.

Poďme si automat bližšie predstaviť. Break Da Bank Again je 5-valcový on-line výherný automat, ktorý má deväť výherných radov. Hra preberá základ z predošlej hry Break Da Bank. Na rozdiel od staršej verzie má však nová verzia ďalšie herné možnosti, čo je pre hráčov len a len dobre, takže sa tento výherný automat teší značnej hráčskej popularite.
Hlavnou témou celej hry sú samozrejme peniaze a všetko, čo sa financií a bohatstva týka. Za povšimnutie stojí najmä príťažlivý symbol oceľového trezoru.
Hra Break Da Bank Again ponúka veľký balík peňazí, avšak rozpätie stávok je prijateľné pre každého hráča.
Poďme teraz k symbolom, ktoré vám môžu priniesť tučné zisky. Symbol Break Da Bank Again je Wild, teda žolík. Tento symbol vám môže päťkrát znásobiť vašu prípadnú výhru na danej výhernej línií. Počas bonusových hier navyše tento symbol 25 krát násobí potencionálnu výhru na konkrétnej výhernej rade.
Ďalší zaujímavý symbol, ktorý je potrebné si pozorne všímať je symbol oceľového trezoru, ktorý vám tiež môže priniesť tučné a nezanedbateľné výhry. Tri a viac oceľových trezorov pri hre spúšťa až 25 bonusových hier. Pri bonusových hrách sú všetky výhry päťkrát násobené. Tiež môžete využiť funkciu Gamble, čo v slovenčine znamená Risk. S touto praktickou funkciou môžete svoju výhru značne navýšiť.
Aký je prehľad tých najväčších výhier? Pokojne môžete dosiahnúť až 18 750 eur, čo je celková výhra v základnej hre. V bonusovej hre môžete prísť až k neuveriteľnej sume 93 750 eur, čo je bezpochyby závratná čiastka.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Unibet
Komentář (1):
Avatar

Kto kedysi skúsil predchodcu automatu Break Da Bank Again, musí vyskúšať nové prevedenie tohto automatu, ktoré je už kompletne v novom 3D prostredí. Ja som ho testoval a spokojenosť je maximálna ako s hratelnosťou, tak i s prostredím a atmosférou.

↑ na začiatok