Hrací automat Batman

Batman - 5-valcový výherný automat

Stars Stars Stars Stars Stars

Batman je kladný hrdina z veľkomesta Gotham City, ktoré je dlhodobo sužované zlodejmi a gangstrami.

Miestna polícia sa zdá byť úplne bezmocná, takže preto zasahuje netopierí muž alias Batman, aby nastolil spravodlivosť a poriadok. Tento slávny komiksový hrdina si našiel svoje pevné miesto nielen na striebornom plátne, ale aj na výherných automatoch. Zdá sa, že netopierí muž alias Batman má úspech všade.
Batman je 5-valcový výherný video automat, ktorý má dohromady päťdesiat výherných radov. Hra bola prvýkrát spustená v roku 2009, od tej doby sa teší značnej popularite a obľúbenosti.
Výherný video automat Batman je automat s funkciou bonusovej hry. Automat sa tiež zaraďuje medzi výherné automaty s progresívnymi jackpotmi, video automat Batman má hneď dva progresívne jackpoty.
Poznať Batmana určite nedá nikomu žiadnu námahu. Ak sa vám teda na valcoch Batman objaví, vedzte, že je to symbol Wild, teda dôležitý Žolík. Žolík je dôležitý, pretože môže podobne ako v niektorých kartových hrách všetko plne nahrádzať. V prípade výherných automatov nahrádza ostatné symboly na valcoch. Ostatné symboly, ktoré na piatich valcoch uvidíte sú: komisár, Joker, hák, rýchly automobil Batmana a mnoho ďalších symbolov. Bonusová hra sa volá Batman Video Slot. Symbol Scatter je pre zmenu lietajúcu netopier. Pozadie celého automatu sú šedé múry domov, ktoré chcú asociovať, že Batman zasahoval predovšetkým v noci.
Batmana môžete hrať bezpochyby aj zadarmo, k dispozícii je však aj hra o reálne peniaze. Minimálna stávka na jeden riadok činí 0,2 eur, maximálna 10 eur. Keďže automat má celkom päťdesiat výherných radov, môžete staviť až 500 eur.
Pomáhajte Batmanovi zachraňovať Gotham City a určite neprídete na nivoč. Výhry sú pripravené pre každého, kto sa do tohto odvážneho dobrodružstva pustí. Šťastie praje odvážnym a pripraveným.

 
 

 
 

Tagy: , ,
Doporučená herna: Bwin
Komentář (1):
Avatar

Kto videl film Batman určite musí skúsiť aj automatové prevedenie. Tento automat má v sebe dej, náboj, dobrodružstvo - jednoducho všetko, čo akčná hra potrebuje. Musím vyzdvihnúť celkovú atmosféru a bonusový systém.

↑ na začiatok